JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Dzień Babci i Dziadka

 BABCIA JEST JAK DOBRA WRÓŻKA,
CO OTWIERA DZIECIOM DRZWI,
BO GDY KŁADZIE NAS DO ŁÓŻKA,
POTEM MAMY PIĘKNE SNY.

DZIADKU MIŁY DOBROTLIWY,
BĄDŹ WESOŁY I SZCZĘŚLIWY,
NIECH CI WSZYSTKO DOBRE SŁUŻY,
ŻYJ SPOKOJNIE I BEZ BURZY.

W poniedziałek 20 stycznia 2020 r. w naszej szkole gościły wyjątkowe osoby - babcie i dziadkowie naszych uczniów. Dzieci z oddziału przedszkolnego, klasy pierwszej i trzeciej wraz z wychowawcami przygotowały program artystyczny dla swoich najbliższych z okazji ich święta. Występ rozpoczęły Jasełka w wykonaniu przedszkola i klasy I, a następnie dzieci z klasy III i przedszkola przedstawiły inscenizację. Całość zwieńczył piękny taniec wykonany przez uczniów klasy I.

Wszystkim zaproszonym gościom wraz z Panem Wójtem Stanisławem Banachem występ bardzo się podobał i nie obyło się bez wzruszeń ze strony miłych gości. Dzieci wręczyły przygotowane samodzielnie upominki swoim babciom i dziadkom. Po akademii nadszedł czas na poczęstunek dla wszystkich gości przygotowany przez trójki klasowe.

Cała uroczystość przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci babć i dziadków, a także wnuków.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.Wiecej informacji.

  
EU Cookie Directive Module Information