JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Zabawa karnawałowa

Zgodnie z tradycją w naszej szkole 20 lutego br. odbyła się zabawa karnawałowa. Młodsze dzieci swoją zabawę rozpoczęły przed południem. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie w pięknie przystrojonej sali, przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, kółeczka i tańce w parach. Humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i nauczycielom.

Po południu zaś bawili się uczniowie klas starszych. Wszyscy bawili się doskonale przy dźwiękach dyskotekowej muzyki. Tańcom towarzyszyły różne konkursy i zabawy, m.in. turniej w tenisa stołowego, gra … oraz foto ramka, gdzie uczniowie mogli się przebierać i robić sobie zdjęcia. Każdy znalazł coś dla siebie, a dobry nastrój udzielił się wszystkim. Kolorowe balony, serpentyny, turnieje, pełne radości i uśmiechu zabawy na długo pozostaną w pamięci uczniów. Całej zabawie towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.Wiecej informacji.

  
EU Cookie Directive Module Information