JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Uczennica naszej szkoły Finalistką Małopolskiego Konkursu z Fizyki

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Aleksadra Bobak, uczennica klasy ósmej Szkoły Podstawowej w Olszanie została Finalistką Małopolskiego Konkursu z Fizyki.

Gdy Ola przeszła już do etapu rejonowego budziło to wielkie emocje wśród uczniów jak i nauczycieli natomiast etap wojewódzki przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Aleksandra ciężko pracowała pod okiem pani Barbary Skoczeń nauczycielki fizyki co dało niesamowity efekt w postaci znalezienia się wśród 23 finalistów konkursu.

Aleksandra Bobak ma wiele innych zalet. Bierze także udział w licznych konkursach językowych i matematycznych. Ponadto jej pasją jest malarstwo – od pięciu lat uczestniczy w zajęciach Malowania na Szkle w GOK-u w Podegrodziu. Należy również do klubu sportowego Karate Kyokushin w Nowym Sączu, gdzie również odnosi sukcesy. Co więcej gra na gitarze pod okiem nauczyciela R. Móla. Lubi czytać fantastykę i chodzić po górach.

Serdecznie gratulujemy Aleksandrze sukcesu i życzymy aby nadal rozwijała swoje pasje i zainteresowania.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.Wiecej informacji.

  
EU Cookie Directive Module Information