JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Ślubowanie klasy I

24 września 2020 roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klasy I. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, wyrecytowaniu "Katechizmu polskiego dziecka" Władysława Bełzy nastąpiła oficjalna uroczystość. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klasy I ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Dyrektor Szkoły mgr Urszula Waligóra dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci.

Pani Dyrektor złożyła życzenia nowym członkom naszej szkoły wręczając upominki od szkoły i Rady Rodziców. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.Wiecej informacji.

  
EU Cookie Directive Module Information