JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Wycieczka na Przehybę

Dnia 22 września bieżącego roku klasa VI, VII i VIII naszej szkoły pod opieką pań: Katarzyny Piekary, Ewy Mrówki, Kamili Oziembłowskkiej i Beaty Franczyk brali udział w wycieczce na Przehybę.
Wyjazd nastąpił spod szkoły o godzinie ósmej. Po przybyciu do Gabonia wyruszono na trasę. Po drodze podziwiano okazy przyrody w Popradzkim Parku Krajobrazowym, np. drzewoekologiczne, formacje skalne i roślinne. W prześwitach między drzewami odsłaniał się przepiękny widok na pasmo limanowskie oraz Pieniny i Tatry. Wykonano wiele zdjęć.

Po przybyciu do schroniska uczniowie zebrali chrust i rozpalili ognisko. Przygotowane w schronisku kiełbaski zostały upieczone nad ogniskiem. Niektórzy piekli też chleb. Dopisywała pogoda, toteż humory wszyscy mieli wspaniałe. Ważne było to, że jest to pierwsza wycieczka od prawie roku i jej uczestnicy bardzo to doceniali.

Powrotna droga nieco zmęczyła wszystkich lecz przy wycieczce w góry to oczywiste. Po powrocie pod szkołę uczniowie rozeszli się do domów. Zachowane zostały zasady bezpieczeństwa - do autobusu i schroniska uczniowie wchodzili w maseczkach.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.Wiecej informacji.

  
EU Cookie Directive Module Information