JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Moja E-Kartka Wielkanocna

Temat pracy konkursowej: wykonanie kartki wielkanocnej w technice komputerowej wraz z życzeniami wielkanocnymi. UWAGA: W nadawcy życzeń proszę wpisać Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Wieczorka w Olszanie.

TERMIN NADSYŁANIA PRAC: 23 marca 2021

1. Cele Konkursu: popularyzacja Świąt Wielkanocnych, pobudzenie wyobraźni
i rozwijanie uzdolnień plastycznych uczniów, rozwijanie umiejętności informatycznych, promocja szkoły.
2. Konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej im. Mieczysława Wieczorka w Olszanie.
3. Harmonogram Konkursu: ostateczny termin dostarczenia prac: 23 marca 2021; rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 marca 2021 r. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o zwycięstwie na stronie internetowej szkoły oraz na platformie facebook.
4. Prace wykonane w technice komputerowej należy przesłać do pani Moniki Oleksy za pomocą aplikacji Teams lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy wpisać swoje imię, nazwisko oraz klasę.
5. Ocena prac konkursowych: Komisja Konkursowa, będzie oceniała prace zgodnie
z kryteriami: zgodności z tematem konkursu; pomysłowości; oryginalności ujęcia tematu; estetyki wykonania; poprawność językowa i ortograficzna, przestrzeganie stylu oficjalnego.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.Wiecej informacji.

  
EU Cookie Directive Module Information