JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Urodzinowa kartka dla Blanki

Czteroletnią dziewczynkę z Zalasowej - Blankę Lipowską spotkało straszne doświadczenie: walczy z nowotworem - glejakiem pnia mózgu. Leżąc w łóżku obserwuje świat z okna swego pokoju. Często widzi pana w granatowym ubraniu z czapką na głowie, dźwigającego niejednokrotnie dużą teczkę, przewieszoną przez ramię. Pyta więc mamy:" Kto to jest? I dlaczego tak często zagląda do innych domów?" Wiadomość, że jest to pan listonosz roznoszący listy do ludzi, u małej Blanki wzbudza pragnienie: "Chciałabym, żeby do mnie też ktoś napisał list".

I stąd właśnie wzięła się inicjatywa, by wysłać Blance kartkę urodzinową. Dziewczynka fascynuje się dinozaurami, dlatego mile byłyby widziane na nich takie motywy.
Członkowie Samorządu Uczniowskiego zachęcili uczniów z naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji uświetnienia dnia jej urodzin. Do akcji dołączyło się wielu uczniów. Dzięki nim udało nam się zebrać :

  • 35 kartek urodzinowych - laurek z rysunkami dinozaurów,
  • Zabawkę - dinozaur,
  • 4 małe dinozaury,
  • 4 maskotki dinozaury,
  • Naklejki z dinozaurami,
  • 3 książki z dinozaurami.

Marzenie o wizycie listonosza w domu małej Blanki spełni się. W czwartek zostały do niej nadane na poczcie dwie paczki, które zawierają powyższe niespodzianki. Dzięki dobrym dzieciom ze szkoły w Olszanie, które po raz kolejny pokazały, że potrafią dzielić się dobrem i nie jest im obojętne czyjeś nieszczęście.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.Wiecej informacji.

  
EU Cookie Directive Module Information