JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Uroczyste pożegnanie Pani Ludwiki Niemiec

Dnia 23 września 2021 r. w Szkole Podstawowej w Olszanie odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Ludwiki Niemiec, która przeszła na emeryturę. Na uroczystości obecny był Z-ca Pana Wójta gminy Podegrodzie - Pan Stanisław Mazur, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agnieszka Wojnarowska - Wyka, Pani Dyrektor, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie szkoły.

Wielu absolwentów naszej szkoły zaczynało przygodę z nauką pod jej opieką, ucząc się obowiązkowości, solidności, pewności siebie i przyjaznych relacji z rówieśnikami. Wszyscy pamiętamy wspaniałe występy przedszkolaków, przygotowanych przez Panią Ludwikę, które uatrakcyjniały uroczystości szkolne. Tym razem uczniowie klasy 0 i klasy III pod kierunkiem Pani Angeliki Malinowskiej i Pani Ireny Michoń wystąpili z okolicznościowym programem artystycznym. Były serdeczne podziękowania składane przez Panią Dyrektor, Z-cę Pana Wójta oraz przewodniczącej Rady Rodziców za wieloletnią pracę, serce włożone w edukację i wychowanie wielu pokoleń młodych ludzi. Życzenia delektowania się czasem wolnym na emeryturze i realizowania swoich marzeń i pasji. Była to wzruszająca uroczystość. Pani Ludwika Niemiec dziękowała za współpracę Pani Dyrektor, nauczycielom, rodzicom oraz dzieciom podkreślając, że będzie pamiętać o wszystkich wspaniałych chwilach spędzonych w szkole wśród dzieci, życzliwych i pomocnych rodziców oraz kolegów i koleżanek nauczycieli. Mamy nadzieję, że Panią Ludwikę Niemiec już jako gościa, będziemy często gościć w murach naszej szkoły.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.Wiecej informacji.

  
EU Cookie Directive Module Information