JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Dzień Edukacji Narodowej i Pasowania na ucznia

Wtorek 13 października, to wyjątkowy dzień w naszej społeczności uczniowskiej. W tym dniu w Szkole Podstawowej w Olszanie , odbyła się uroczysta akademia, podczas której , uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor kolorowym ołówkiem. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Olszanie.

W dalszej części akademii dzieci klasy pierwszej wraz z dwoma uczennicami klasy siódmej złożyły życzenia wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień . Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków..

Na zakończenie akademii głoś zabrała p. Dyrektor, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się na lekcje.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.Wiecej informacji.

  
EU Cookie Directive Module Information