Przejdź do treści
S1_1140_356
S2_1140_356
S3_1140_356
S4_1140_356
Przejdź do stopki

Dzień Dziecka - Dzień Rodziny

Treść

1 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka połączony z Dniem Rodziny.

Już o 10 rano uśmiechnięte dzieci rozpoczęły swój dzień od gier i zabaw sportowych. Starsze klasy rozegrały mecze w siatkówkę i piłkę nożną. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła klasa siódma a w kategorii chłopców klasa 8. Młodsi mieli tor przeszkód do pokonania. Nie zabrakło zabaw na dmuchanej zjeżdżalni czy z chustą animacyjną. Oczywiście było również malowanie twarzy. O godzinie 14 rozpoczął się Dzień Rodziny. Przy kawie lub herbacie i pysznym cieście Rodzice obejrzeli występ artystyczny przygotowany przez oddział przedszkolny, klasę trzecią oraz koło muzyczno teatralne. Nie zabrakło uśmiechu i wzruszeń na twarzy Rodziców. Po części oficjalnej odbył się również pokaz talentów naszych uczniów. A były to: tańce, śpiewy, gry na instrumencie oraz pokazy akrobatyczne.

Na koniec odbyły się rozgrywki pomiędzy rodzicami a uczniami. W kategorii męskiej, Tatusiowie zremisowali z Synami w meczu piłki nożnej, a w kategorii żeńskiej Mamusie wygrały z córkami w meczu siatkówki.

Podczas całego dnia Dzieci i Rodzice mogli skorzystać również z kulinarnych przysmaków takich jak: babeczki, ciasta, kiełbaski z grilla, wata cukrowa i popcorn. Nie zabrakło również wody i lodów w ten słoneczny dzień. Każde dziecko otrzymało również prezencik w postaci gry logicznej -wąż oraz ciasteczka.

Ten dzień nie odbyłby się bez zaangażowania Rodziców i Nauczycieli.

Serdeczne podziękowania dla pani Agnieszki Wyki Wojnarowskiej i pani Małgorzaty Zygmunt, które zajęły się organizacją poczęstunku, prezentów oraz obsługą podczas Dnia rodziny. Podziękowania również dla Pana Józefa  Malinowskiego, pana Marcina Potońca, pani Danuty Potoniec, pani Justyny Dąbrowskiej, pani Agnieszki Wojnarowskiej, pani Ewie Chochorowskiej, pani Agnieszki Kulak, pani Anny Kulak oraz pani Marty Rumian za pomoc w dystrybuowaniu poczęstunku dla dzieci i rodziców.

Gorące podziękowania również dla pani Angeliki Malinowskiej, Ireny Michoń i Małgorzaty Liber za przygotowanie części artystycznej. Podziękowania dla pana Łukasza Szabli za organizację Dnia rodziny i przeprowadzenie zawodów sportowych. Pani Annie Koterli i Irenie Michoń dziękuję za przygotowanie dekoracji.

Wszystkim wychowawcom i nauczycielom dziękuję za czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci.

Gorące podziękowania dla Koła Gospodyń Wiejskich z Olszany, które przygotowały dla Dzieci i Rodziców pyszne babeczki i ciasta.

Impreza nie odbyłaby się bez wsparcia finansowego Rady Rodziców, Wójta Gminy Podegrodzie oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Podegrodziu. Serdecznie dziękujemy! 

60734