Przejdź do treści
S1_1140_356
S2_1140_356
S3_1140_356
S4_1140_356
Przejdź do stopki

Kalendarz roku szkolnego

Treść

8 DNI WOLNYCH OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH:

  • 15 października 2021r. - dzień po Dniu Nauczyciela
  • 12 listopada 2021r. - dzień po Święcie Niepodległości
  • 02 maja 2022r. - Dzień Flagi
  • 24 maja 2022r. - egzamin z j. polskiego
  • 25 maja 2022r. - egzamin z matematyki
  • 26 maja 2022r. - egzamin z j. obcego nowożytnego
  • 01 czerwca 2022r. - Dzień Dziecka/Dzień sportu
  • 17 czerwca 2022r. - dzień po Bożym Ciele

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI I IMPREZ SZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022:

Data

Uroczystości i imprezy szkolne

Forma realizacji w szkole

Osoby odpowiedzialne

01.09.2021r.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Msza św.

spotkanie w szkole

Wychowawcy

A.Koterla

06.09.2021

Narodowe Czytanie

Czytanie fragmentów na lekcjach języka pol.

K.Oziembłowska

K.Piekara

B.Szlęk

26.09.2021 r.

Europejski Dzień Języków Obcych

konkursy

A. Stawiarska

U. Waligóra

J. Kowalska

29.09.2021

Dzień głośnego czytania

Czytanie młodszym dzieciom

B. Szlęk

Wrzesień/październik

Turniej między klasowy tabliczki mnożenia i dzielenia

Konkurs dla klas 4-5

E. Mrówka

1.10.2021r.

Dzień muzyki

koncert

M. Liber

październik

Wybory do SU

głosowanie

A. Król

13.10.2021r.

Ślubowanie klasy I połączone z Dniem Edukacji Narodowej

Akademia, spotkanie, konkursy dla uczniów,

A.Zarabska

październik

Miesiąc oszczędzania

Prezentacja multimedialna

A.Koterla

30.10.2021r.

Wszystkich Świętych

Lekcje wychowawcze

wychowawcy

10.11.2021r.

Święto Niepodległości

Akademia / szkoła do hymnu

K. Piekara

21.11.2021r.

Dzień życzliwości i pozdrowień

 

A. Król

30.11.2021r.

Andrzejki

Zabawa dla dzieci / wróżby

wychowawcy klas

SU

grudzień

Dear Santa Claus- list do Świętego Mikołaja

Konkurs dla klas 4-5

Plastyczny 1-3

A.Stawiarska

06.12.2021r.

Mikołajki

Spotkanie z Mikołajem

wychowawcy klas

SU

ks. R. Maślak

grudzień

Tradycje bożonarodzeniowe

Konkurs kartek świątecznych i ozdób świątecznych

A. Król

22.12.2021r.

Boże Narodzenie

Wigilia Szkolna

akademia

A.Król

I. Michoń

Styczeń 2022r.

Konkurs podłaźniczek

Stworzenie podłaźniczki

wychowawcy świetlicy

21.01.2022r.

Dzień Babci i Dziadka

Akademia, laurki

A. Malinowska

Styczeń/luty

Supermat

Konkurs matematyczny dla kl. 1-3

A.Koterla

11.02.2022r.

Dzień bezpiecznego Internetu

prezentacje, konkursy

K. Dulak

14.02.2022

walentynki

siatkarski turniej dla par

Angielskie idiomy o miłości- konkurs plastyczny dla klas 4-8

A. Stawiarska

Ł. Szabla

24.02.2022r.

Tłusty czwartek

Zabawa karnawałowa

SU

wychowawcy klas

21.03.2022

Pierwszy dzień wiosny

ekologiczny pokaz mody

SU

wychowawcy klas

Luty/marzec

Konkurs MasterChef Olszana

Konkurs dla klas 7-8

E. Mrówka

marzec

Tradycje wielkanocne

Konkurs palm z warsztatami plastycznymi

A. Król

marzec

Happy Easter

Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną dla klas 1-3

A. Stawiarska

22.03.2022

Dzień Wody

 

B.Franczyk

Marzec/kwiecień

Rekolekcje Wielkopostne

Msza św. ,Spotkania formacyjne

ks. R. Maślak

22.04.2022

Światowy Dzień Ziemi

Akademia, konkursy,

Sprzątanie świata

M.Mikulec, B.Franczyk

23.04.2022r.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Konkurs recytatorski

Pasowanie na czytelnika

B.Szlęk

28.04.2022

Święto Konstytucji
3 Maja

Akademia

M. Mikulec

Maj 2022

przegląd dorobku artystycznego szkół i przedszkoli

występy

A. Malinowska

M. Liber

Maj 2022

Moja ulubiona książka

Konkurs –wykonanie książeczki elektronicznej zachęcającej do przeczytania dowolnie wybranej lektury.

K. Oziembłowska

Maj/czerwiec

„Liczby rządzą światem”

Międzyszkolny konkurs matematyczny

E. Mrówka

01.06.2022

Dzień Dziecka/Dzień Rodziny

Zawody sportowe

pokaz talentów

Ł. Szabla

wychowawcy

M. Liber

4.06.2022

Dzień bez śmiecenia

 

B. Franczyk

25.06.2022

Zakończenie Roku Szkolnego

Msza św. ,

akademia

K. Piekara

K. Oziembłowska

Cały rok

Konkurs na najlepszego czytelnika 2021/22

konkurs

B.Szlęk

Cały rok

Czytam z klasą

Projekt czytelniczy

B.Szlęk

każdy miesiąc

„Mistrz ortografii”

konkursy

I.Michoń

K. Piekara

K. Oziembłowska

HARMONOGRAM WYDARZEŃ W ODDZIALE ZEROWYM:

WRZESIEŃ

15.09   Dzień Kropki
20.09   Dzień Przedszkolaka
23.09   Powitanie Jesieni
28.09   Dzień Jabłka

PAŹDZIERNIK

01.10   Dzień Uśmiechu/ Dzień Muzyki
04.10    Dzień Zwierząt
09.10    Dzień Drzewa
15.10   Dzień Owoców, Warzyw i Mycia Rąk

LISTOPAD

05.11   Dzień Postaci z Bajek
20.11   Dzień Praw Dziecka
22.11   Dzień Kredki
25.11   Dzień Pluszowego Misia
29.11   Andrzejki

GRUDZIEŃ

06.12    Dzień Świętego Mikołaja
            Jasełka/ Wigilia
22.12   Powitanie Zimy

STYCZEŃ

18. 01  Dzień Bałwana
21. 01  Dzień Babci
22.01   Dzień Dziadka

LUTY

14.02   Walentynki
17.02   Dzień Kota
24.02   Tłusty Czwartek
26.02   Dzień Dinozaura

 

MARZEC

08. 03  Dzień Kobiet
12.03   Dzień Matematyki
21.03  Powitanie Wiosny
22.03  Dzień Lasu Dzień Wody
27.03  Dzień Teatru

KWIECIEŃ

02.04   Dzień Książek dla Dzieci
06.04   Dzień Sportu
22.04   Dzień Ziemi
29.04   Dzień Tańca

MAJ

2.05     Dzień Flagi
03.05   Dzień Słońca
26.05   Dzień Matki
Przegląd Dorobku Artystycznego

CZERWIEC

01.06    Dzień Dziecka
22.06   Powitanie  Lata

 
13154