Przejdź do treści
S1_1140_356
S2_1140_356
S3_1140_356
S4_1140_356
Przejdź do stopki

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

Treść

Dnia 24 czerwca 2022 roku, po mszy święte, o godzinie 9.00 odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22. 

Tradycyjnie - część artystyczną przygotowały klasy VII i VIII pod opieką wychowawczyń: p. Kamili Oziembłowskiej i p. Katarzyny Piekary. Występ składał się z montażu słowno-muzycznego, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie. Szczególnie podkreślić trzeba występy muzyczne: Nikoli Potoniec, która na skrzypcach odegrała melodię z filmu "Titanic", odśpiewanie przez Oliwię Nowak piosenki Marka Grechuty (przy akompaniamencie skrzypcowym Nikoli), akompaniament gitarowy Malwiny Chochorowskiej do piosenki "Filipinek" oraz zjawiskowo odtańczony przez klasę ósmą polonez, który zakończył tę część uroczystości.

Z kolei nastąpiło pożegnanie absolwentów szkoły przez Panią Dyrektor, rodziców i klasę VII - wszyscy otrzymali słodycze i różne pamiątki. Przy pożegnaniu wielu osobom zakręciła się w oku łza. Klasa ósma pożegnała się z nauczycielami symbolicznymi prezentami. Później  Pani Dyrektor wręczyła uczniom wyróżnionym świadectwa z paskiem oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Później nastąpiło wręczenie listów z podziękowaniami rodzicom szczególnie zaangażowanym w prace i pomoc szkole. Potem uczniowie udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa i po pożegnaniu z wychowawcami i kolegami mogli rozpocząć zasłużone wakacje.

36396