Przejdź do treści
S1_1140_356
S2_1140_356
S3_1140_356
S4_1140_356
Przejdź do stopki

Rodzina to mały świat stworzony przez miłość...

Treść

W dniu 23.05.2024 r. obchodziliśmy w naszej szkole bardzo ważne Święto Dzień Mamy i Taty.  Uroczysta Akademia rozpoczęła się od powitania przybyłych gości przez Panią Dyrektor a następnie głos zabrała Pani Wójt Gminy Podegrodzie Małgorzata Gromala.

Po przywitaniu gości przez przewodniczącą szkoły i życzeniach od Pani Dyrektor nastąpiła część artystyczna wydarzenia. Dzieci młodsze prezentowały dla swoich Rodziców wiersze, wzruszające piosenki i tańce. Przedszkolaki oraz uczniowie klasy pierwszej wystawili bajkę muzyczną pt. Calineczka, która dostarczyła widowni wiele doznań artystycznych.

Na koniec uczniowie klas I-III i dzieci z oddziału przedszkolnego zaśpiewały wspólnie piosenkę pt. "Mama, tata najpiękniejsze słowa świata", po której wręczyły swoim Rodzicom upominki w postaci serca.

Po występach młodszych uczniów na scenie zaprezentowali się uczniowie klas IV-VII, którzy przygotowali trzy utwory muzyczne tj. Jestem Twoją Bajką, Dla Ciebie Mamo, Sto lat. W trakcie występu śpiewali, grali na instrumentach tj. flet prosty, skrzypce, gitara i akordeon.

Pomiędzy występami Rodzice mogli posłuchać muzyki, podziwiać własnoręcznie wykonane przez dzieci portrety rodziców oraz częstować się pysznym ciastem.
Serdecznie dziękujemy Pani Wójt za przybycie na naszą szkolną uroczystość, skierowane słowa i słodkości dla dzieci. Podziękowania płyną  również w stronę wszystkich osób zaangażowanych w organizację dzisiejszego wydarzenia. Przygotowaniem występu zajęły się Panie: Angelika Malinowska, Anna Koterla i Małgorzata Liber.

63830